Producenci

ZAPRASZAMY DO NASZEGO NOWEGO
E-SKLEPU!


Drinki Świata by KROSNOZnaleziono 11 produkty

Drinki Świata by KROSNO
Oferta obejmuje 10 wyselekcjonowanych produktów (kieliszki i szklanki) pod względem ich cech przydatności do konkretnych koktajli alkoholowych i drinków takich jak:
COSMOPOLITAN, KIR ROYALE, MARGARITA, PINA COLADA, CUBA LIBRE, MOJITO, KRWAWA MARY, CAIPIRINHA, WHITE RUSSIAN, WŚCIEKŁY PIES.

Różnorodność produktów użytych do konkretnych drinków wynika z tego, że szkło musi oddawać charakter napoju w nim serwowanego. Ma to szczególne znaczenie w przypadku drinków i cocktaili, które – tak jak ludzie – mają różnorakie charaktery i temperamenty, a nierzadko również wiele ciekawego do opowiedzenia.
Linia produktów skierowana jest dla klienta indywidualnego(barmana-amatora).

Cechą wyróżniająca produkty z linii DRINKI ŚWIATA by KROSNO jest opakowanie-pełniące kilka ważnych funkcji. Zawiera przekaz informacyjny -w komplecie ze szkłem klient otrzymuje historię drinka, ciekawostki oraz przepis –który dzięki perforacji można oderwać i zachować do wielokrotnego użytku.

Kolejną ważną funkcję tym razem wizualną spełnia grafika opakowania, zawierająca propozycję podania konkretnego drinka na tle mapy i miejsc skąd pochodzi drink.
Te cechy pozwalają samemu przygotować profesjonale drinki –należące do klasyki barmańskiej- w domowych warunkach.
Wyróżnikiem całej kolekcji są wygodne i praktyczne uchwyty umożliwiające łatwy transport.